پیرو برگزاری بیش از 30 دوره آموزشی مدلسازی انرژی ساختمان ها با نرم افزار دیزاین بیلدر در شهر های مختلف و دانشگاه های معتبر کشور و با توجه به درخواست متخصصین و علاقه مندان به حوزه مدل سازی انرژی در ساختمان ها، گروه بهره وری انرژی در ساختمان در نظر دارد یک دوره آموزشی در تاریخ 26 تا 29 بهمن ماه سال 96 در تهران برگزار نماید.

مدرس:دکتر فرشاد نصراللهی

استاد معماری و انرژی دانشگاه هنر برلین و دانشگاه صنعتی برلین، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان

...

گروه بهره وری انرژی در ساختمان دومین کارگاه مدلسازی سیستم های خورشیدی با نرم افزار پلی سان را در قالب یک کارگاه دو روزه در تاریخ 2 و 3 شهریور سال جاری در تهران برگزار می نماید.

این کارگاه با تدریس آقای دکتر فرشاد نصراللهی، نماینده رسمی شرکت ولاسولاریس سوئیس و با آموزش مباحثی چون شبیه سازی سیستم های فتوولتاییک، شبیه سازی سیستم های حرارتی خورشیدی (آبگرمکن های خورشیدی) و پمپ های حرارتی برگزار خواهد شد.

آشنایی با نرم افزار پلی سان

مدرس: دکتر فرشاد نصراللهی

استاد معماری و انرژی دانشگاه هنر برلین و دانشگاه صنعتی برلین، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان

با اعطای گواهی شرکت در دوره از طرف شرکت ولاسولاریس سوئیس (

...

سرفصل‌های کارگاه

توضیحات سرفصل ها
برای مشاهده سر فصل های کارگاه می توانید بر روی اسم هر سر فصل کلیک نمایید
روز اول و دوم - کارگاه آموزشی مدلسازی
روز سوم - کارگاه عملی مدلسازی
روز چهارم - کارگاه مدلسازی پیشرفته

سرفصل های کارگاه های مدل سازی انرژی

در کارگاه آموزشی مدلسازی انرژی، مباحث مختلف مدلسازی از جمله مدلسازی ساختمان با معماری و مصالح مختلف، مدلسازی سیستم‌های مختلف گرمایشی و سرمایشی، مدلسازی نور روز، مدلسازی دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)، و نیز تحلیل اقتصادی پروژه‌های انرژی پوشش داده می‌شود.
شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی دوروزه (کارگاه آموزشی مدلسازی) پس از گذراندن این دوره قادر خواهند بود جنبه‌های اصلی مدلسازی را استفاده نمایند و ساختمان‌ها را از جنبه‌های اصلی مدلسازی کنند. در کارگاه روز سوم شرکت کنندگان علاوه بر مدل سازی یک ساختمان نمونه، با مهارت های خاص مانند مدل سازی دقیق تهویه طبیعی، روشنایی روز و مدل سازی بلوک های کمکی آشنا می شوند. به طور معمول در حین کار شبیه سازی، افراد با ابهامات و سوالاتی مواجه می شوند. در کارگاه روز سوم به این ابهامات به روشنی پاسخ داده می شود. در روز چهارم دوره (کارگاه مدلسازی پیشرفته) نیز مباحث پیشرفته مدلسازی همچون مدلسازی سی اف دی آموزش داده می‌شود. این دوره برای شرکت کنندگان کارگاه‌های قبل و برای افرادی که نیاز به مدلسازی تمام جنبه‌های ساختمانی را دارند توصیه می‌گردد. در ادامه سرفصل‌های کارگاه مدلسازی انرژی به تفکیک روز ارائه شده است.

کارگاه ها و همایش های پیش رو

JEV_NO_EVENTS

درباره ما

فعالیت های غالب این مجموعه انجام پروژه های پژوهشی و اجرایی معماری و شهرسازی بصورت عام و بویژه با رویکرد بهره وری انرژی و همچنین آموزش شبیه سازی انرژی در ساختمان ها می باشد.
 

اطلاعات ارتباطی

 تلفن:     345  91  377 - 031
تلفکس: 344  91  377 - 031
تلفن همراه: 28  81  028  0912
info{@}enef.co
اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین،
ساختمان آرش، واحد 501