تحلیل هزینه و سود از یک پرژوه نوسازی در ابعاد محله و شهری:

1

نرم افزار دیزاین بیلدر در بخشی از پروژه نوسازی شهرداری شهر سن سباستین اسپانیا (san Sebastian) برای یافتن راه حل بهینه در منطقه ی شهری مورد استفاده قرار گرفته است. مطالعات با تمرکز بر روی یک بنای 9 طبقه ی مسکونی انجام گردیده تا بتوان نتایج حاصل از پژوهش را بر دیگر بناهای محله نیز اعمال نمود.

4

 

چالش پروژه:

چالش اصلی این پروژه آن بود که بتوان نتایج را بر روی دیگر بناهای محدوده نیز اعمال نمود. از این رو 2 نمونه مدلسازی انجام شد، در نمونه اول ساختمان مورد نظر، شامل 9 طبقه با تمامی جزییات بود و دیگری مدل ساده شده ای که بتوان فرضیات گوناگون همچون جهتگیری، نوع شیشه های مختلف و.. را بر روی آن اعمال نمود. نمونه ی ساده شده موجب کاهش زمان

...

دکتر فرشاد نصراللهی با سابقه فعالیت در زمینه طراحی، مشاوره، مشاوره و بهره وری انرژی و نماینده رسمی شرکت دیزاین بیلدر انگلیس با استفاده از تجربیات خود در کشورهای پیشرو در زمینه انرژِی و با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی در زمینه بهره وری مصرف انرژی فعالیت می نماید.

Ways to optimize the energy consumption of buildings
سی اف دی(CFD) چیست؟
Computational Fluid Dynamics (CFD) مخفف عبارت تحلیل دینامیک سیالات محاسباتی برای محاسبه دما، سرعت، جهت و سایر خصوصیات سیال هوا در دامنه سه

...

فروش نرم افزار دیزاین بیلدر توسط دپارتمان فروش شرکت مهندسین مشاور آرشیدز به عنوان نماینده رسمی شرکت DesignBuilder Software Ltd انگلیس در قالب لایسنس دائمی و یکساله نرم افزار صورت می گیرد.

لایسنس دائمی و یکساله نرم افزار دیزاین بیلدر: نرم افزار دیزاین بیلدر به دو شکل یک ساله و دائمی در قالب 5 پکیج با قابلیت های متفاوت شبیه سازی ارائه می گردد تا کاربران بتوانند پکیج متناسب با نیاز شبیه سازی خود را انتخاب نمایند.

 فروش نرم افزار دیزاین بیلدر
لایسنس شبکه نرم افزار دیزاین بیلدر: در لایسنس شبکه نرم افزار دیزاین بیلدر، در کنار لایسنس سرور نرم افزار، هر قابلیت شبیه سازی نرم افزار شامل Visualization، Simulation، ...

درباره ما

فعالیت های غالب این مجموعه انجام پروژه های پژوهشی و اجرایی معماری و شهرسازی بصورت عام و بویژه با رویکرد بهره وری انرژی و همچنین آموزش شبیه سازی انرژی در ساختمان ها می باشد.
 

اطلاعات ارتباطی

 تلفن:     345  91  377 - 031
تلفکس: 344  91  377 - 031
تلفن همراه: 28  81  028  0912
info{@}enef.co
اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین،
ساختمان آرش، واحد 501