آموزش نرم افزار شبیه سازی انرژی DesignBuilder

در کارگاه آموزش نرم افزار شبیه سازی انرژی دیزاین بیلدر، مباحث مختلف مدلسازی از جمله مدلسازی ساختمان با معماری و مصالح مختلف، مدلسازی سیستم‌های مختلف گرمایشی و سرمایشی، مدلسازی نور روز، مدلسازی دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)، و نیز تحلیل اقتصادی پروژه‌های انرژی پوشش داده می‌شود.

آموزش نرم افزار شبیه سازی انرژی DesignBuilder
درجهت توسعه علم و فرهنگ شبیه سازی انرژی ساختمان ها و بهینه سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان، دکتر فرشاد نصراللهی بیش از 20 کارگاه آموزشی شبیه سازی انرژی ساختمان در نقاط مختلف کشور برگزار نموده است.
شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی دوروزه (کارگاه آموزشی مدلسازی) پس از گذراندن این دوره قادر خواهند بود جنبه‌های اصلی مدلسازی را استفاده نموده و ساختمان‌ها را از جنبه‌های اصلی مدلسازی کنند. در کارگاه روز سوم شرکت کنندگان علاوه بر مدل سازی یک ساختمان نمونه، با مهارت های خاص مانند مدل سازی دقیق تهویه طبیعی، روشنایی روز و مدل سازی بلوک های کمکی آشنا می شوند. به طور معمول در حین کار شبیه سازی، افراد با ابهامات و سوالاتی مواجه می شوند. در کارگاه روز سوم به این ابهامات به روشنی پاسخ داده می شود. در روز چهارم دوره (کارگاه مدلسازی پیشرفته) نیز مباحث پیشرفته مدلسازی همچون مدلسازی سی اف دی آموزش داده می‌شود. این دوره برای شرکت کنندگان کارگاه‌های قبل و برای افرادی که نیاز به مدلسازی تمام جنبه‌های ساختمانی را دارند توصیه می‌گردد.

درباره ما

فعالیت های غالب این مجموعه انجام پروژه های پژوهشی و اجرایی معماری و شهرسازی بصورت عام و بویژه با رویکرد بهره وری انرژی و همچنین آموزش شبیه سازی انرژی در ساختمان ها می باشد.
 

اطلاعات ارتباطی

 تلفن:     345  91  377 - 031
تلفکس: 344  91  377 - 031
تلفن همراه: 28  81  028  0912
info{@}enef.co
اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین،
ساختمان آرش، واحد 501