کارگاه مدل سازی سیستم های خورشیدی با نرم افزار پلی سان

گروه بهره وری انرژی در ساختمان دومین کارگاه مدلسازی سیستم های خورشیدی با نرم افزار پلی سان را در قالب یک کارگاه دو روزه در تاریخ 2 و 3 شهریور سال جاری در تهران برگزار می نماید.

این کارگاه با تدریس آقای دکتر فرشاد نصراللهی، نماینده رسمی شرکت ولاسولاریس سوئیس و با آموزش مباحثی چون شبیه سازی سیستم های فتوولتاییک، شبیه سازی سیستم های حرارتی خورشیدی (آبگرمکن های خورشیدی) و پمپ های حرارتی برگزار خواهد شد.

آشنایی با نرم افزار پلی سان

مدرس: دکتر فرشاد نصراللهی

استاد معماری و انرژی دانشگاه هنر برلین و دانشگاه صنعتی برلین، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان

با اعطای گواهی شرکت در دوره از طرف شرکت ولاسولاریس سوئیس (نمونه مدرک)

با اعطای ورژن آموزشی نرم افزار به صورت رایگان

poly 23

 

شرکت کنندگان در این کارگاه از دانشجویان، فارغ التحصیلان و متخصصین رشته های مکانیک، تبدیل انرژی، تأسیسات، انرژی های نو و معماری می باشند که طی این کارگاه طراحی و محاسبه دقیق سیستم های خورشیدی را آموزش می بینند. همچنین این نرم افزار کاربر را در طراحی سیستم های حرارتی خورشیدی (آبگرمکن خورشیدی)، پمپ های حرارتی و ژئوترمال، سلول های خورشیدی فتوولتاییک و همچنین ترکیب همه این سیستم ها به شکل مطلوبی پشتیبانی می نماید.

چگونگی انتخاب اطلاعات آب و هوایی، اندازه گیری مدول های فتوولتاییک مانند مساحت و جهت گیری مدول ها، استخراج نتایج شبیه سازی و نتایج ساعتی و ماهانه برای تمام اجزای سیستم، تعیین ابعاد سیستم پمپ های حرارتی، حلقه های زمینی، مخازن، پمپ ها، مبدل های حرارتی، طراحی سیستم های گرمایش خورشیدی، پیش بینی بازدهی و عملکرد سیستم، تعریف سیستم های آب گرم خانگی، گرمایش فضا، هیدرونیک، چگونگی تعریف ویژگی های ساختمان و نیاز انرژی گرمایشی، تعیین اندازه کلکتورها، مخازن، پمپ ها، مبدل های حرارتی نیز جز سرفصل های دوره می باشد.

ثبت نام آنلاین

هزینه ثبت نام: 450هزار تومان

 

راهنمایی و مشاوره:

تلفن: 345 91 377 031 و 28 81 028 0912 - ایمیل: JLIB_HTML_CLOAKING

 

 

درباره ما

فعالیت های غالب این مجموعه انجام پروژه های پژوهشی و اجرایی معماری و شهرسازی بصورت عام و بویژه با رویکرد بهره وری انرژی و همچنین آموزش شبیه سازی انرژی در ساختمان ها می باشد.
 

اطلاعات ارتباطی

 تلفن:     345  91  377 - 031
تلفکس: 344  91  377 - 031
تلفن همراه: 28  81  028  0912
info{@}enef.co
اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین،
ساختمان آرش، واحد 501