کارگاه آموزشی مدلسازی انرژی ساختمان ها با نرم افزار دیزاین بیلدر در تهران برگزار شد

کارگاه آموزشی مدل سازی انرژی ساختمان ها با نرم افزار DesignBuilder توسط نماینده رسمی شرکت دیزاین بیلدر انگلیس در تاریخ 14 تا 17 اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

db thr1

 

این کارگاه با تدریس جناب آقای دکتر فرشاد نصراللهی و با شرکت دانش آموختگان، شاغلین و اساتید حوزه انرژی در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر تشکیل گردید. شرکت کنندگان از رشته های مختلف مرتبط با انرژی و ساختمان از جمله، معماری، انرژی، مکانیک، برق و غیره از دانشگاه ها و شهرهای متعدد کشور در این کارگاه حضور یافته و طی کارگاه چهار ساعته تئوری با مبانی معماری – انرژی و فیزیک ساختمان آشنا شدند. بعد از فراگیری مباحث تئوری مورد نیاز، طی سه کارگاه عملی برگزار شده در چهار روز، مدلسازی ساختمان، وارد کردن اطلاعات مورد نیاز جهت مدلسازی انرژی، مدلسازی سیستم های HVAC، مدلسازی نور روز، مدلسازی CFD و تحلیل اقتصادی و خروجی های نرم افزار را آموزش دیده و به تمرین عملی پرداختند.

همچنین پس از پایان کارگاه به تمامی شرکت کنندگان دوره، گواهی حضور در کارگاه از طرف شرکت دیزاین بیلدر انگلیس اعطا گردید.

db thr4

db thr3

db thr2

 

درباره ما

فعالیت های غالب این مجموعه انجام پروژه های پژوهشی و اجرایی معماری و شهرسازی بصورت عام و بویژه با رویکرد بهره وری انرژی و همچنین آموزش شبیه سازی انرژی در ساختمان ها می باشد.
 

اطلاعات ارتباطی

 تلفن:     345  91  377 - 031
تلفکس: 344  91  377 - 031
تلفن همراه: 28  81  028  0912
info{@}enef.co
اصفهان، بلوار کشاورز، سه راه سیمین،
ساختمان آرش، واحد 501